Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Katowice: (32) 420-27-02

Bielsko Biała: (33) 482-43-50

Kraków: (12) 200-26-50

  • Lokalizacja
  • Gen. Henryka Le Ronda 38,
    40-302 Katowice
  • E-mail
  • biurosdcsb@gmail.com

Raty

Raty

Koszt każdej usługi może zostać rozłożony na raty-od 3 do 36 miesięcy. Wszelkie formalności z tym związane są załatwiane w 15minut w państwa domu.Zaświadczenie nie jest wymagane(w większości przypadków) lecz musi być stałe źródło dochodu takie jak:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony lub określony (obowiązująca od min. 3 miesięcy)
  • Emerytura
  • Renta przyznana na stałe przez ZUS

Wymagane dokumenty:

Zawsze potrzebny jest dowód osobisty.

Umowa o pracę-tu potrzebne są dane zakładu pracy-Nazwa i miejsce zakładu pracy z kodem pocztowym, NIP, telefon do zakładu pracy-przypominamy o tym w szczególności gdyż czasami zdarza się że klient nie posiada telefonu do pracy-a jest on niezbędny do autoryzacji. Te wszystkie dane powinny znajdować się na pieczątce zakładu pracy,oczywiście nie muszą państwo mieć dokumentu z tymi danymi wystarczy że nam je państwo podadzą. W przypadku umowy o pracę na czas określony-maksymalna ilość rat może wynosić o 1miesiąc mniej niż czas obowiązujący do końca umowy,np. gdy umowa ważna jest jeszcze na 11 miesięcy-maksymalna ilość rat to 10.

Emerytura, renta-tu formalności są najprostsze i procedury trwają najszybciej-wystarczy podać numer świadczenia, jego wysokość i od kiedy ono obowiązuje.

W przypadku kwoty towaru powyżej 3000zł wymagane jest zaświadczenie:
Umowa o pracę-zaświadczenie zawierające pieczątkę zakładu pracy i średnią dochodów z ostatnich 3 miesięcy
Emerytura, Renta-ostatni odcinek świadczenia,decyzja o przyznaniu świadczenia lub wyciąg z konta.


Uwaga! Informujemy iż mamy dostęp do Biura Informacji Kredytowej,zdarza się iż osoby tam się znajdujące jako niespłacający kredytów myślą że mimo to uda się usługę rozłożyć na raty zapewniając nas że nigdy nic nie brali na raty-niestety nie mamy takiej możliwości i prosimy żeby oszczędzili sobie i nam straty czasu bo na 100% decyzja będzie negatywna